Twee festivals, één visie: INTRO Festival en Breda Barst gaan samenwerken

Twee bekende festivals in Breda, het INTRO Festival en Breda Barst, gaan samenwerken. Het INTRO Festival, het grootste studentenfeest van Breda, verhuist dit jaar van het Chasséveld naar Stadspark Valkenberg. Daar vindt ook Breda Barst al jaren plaats. Door deze samenwerking werken beide festivals efficiënter en duurzamer.

De festivals blijven aparte evenementen, maar werken wel samen achter de schermen. Het INTRO Festival is op donderdag 4 september 2025. Breda Barst volgt op vrijdag 5 en zaterdag 6 september. Omdat beide festivals nu hetzelfde terrein gebruiken, hoeven ze materialen zoals podia, tenten en hekken maar 1 keer op te bouwen. Dat bespaart tijd, geld en CO₂.

Wat betekent dit voor jou?
Het INTRO Festival is elk jaar de start van het studiejaar. Samen met BUas, Curio en De Rooi Pannen organiseert Avans op 4 september een dag vol muziek, activiteiten en infostands. Hier leer je andere studenten, de stad en het studentenleven kennen.

“Het INTRO Festival krijgt meer steun door de samenwerking met Breda Barst. Daardoor is de kans groter dat het festival in de toekomst blijft bestaan.

Breda Barst
Na het INTRO Festival begint Breda Barst: een gratis popfestival voor iedereen. Op 5 en 6 september geniet je van livemuziek op 3 podia, straattheater, een speciaal jeugdprogramma en veel horeca. Check de website: www.bredabarst.nl